Римсько-католицька парафія св. Йосипа у м. Дніпро, в якій вже майже двадцять років служать брати капуцини, у минулу суботу – 21 жовтня святкувала 140 річницю від дня закінчення будівництва храму.

Святковій подячній Євхаристії головував єпископ помічник Харківсько-Запорізької Дієцезіїї Ян Собіло. Його Преосвященство наголосив у проповіді на тому, що будівля храму – зовнішній вираз понад двохсотлітньої присутності християнської католицької спільноти у м. Дніпро та на об΄єднання усіх християн в одну Христову Церкву, в котрій особливе місце займає св. Петро.  Після Євхаристії єпископ посвятив таблицю, яка увіковічнила цю історичну подію.

Серед чисельно зібраних віруючих, окрім багатьох парафіян, були присутні бр. Блажей Суска, кустош Кустодії Братів Капуцинів в Україні, священики Греко-Католицької Церкви, брати православні, тобто священики Української Православної Церкви, священики Православної Церкви київського Патріархату, а також представники Лютеранської Протестантської спільноти. Серед світських гостей був присутній Генеральний консул Німеччини з дружиною.

Про нас в ЗМІ

CREDO: Дніпро: 140 років храму св.Йосипа
Католицький оглядач: Дніпровські римо-католики відсвяткували річницю створення Храму святого Йосипа

 

 

 

Фото Pavel Nekritinза посиланням

Залишити відповідь

Розклад Богослужінь
Неділя:

8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:

18:00 — Українською мовою

Субота

8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91