З повноважень Святішого Отця Папи Франциска Апостольська Пенітенціарія 19/03/2020 надала можливість отримання Повного Відпусту для тих, хто захворів недугою COVID-19, як також для медичних працівників, родичів і всіх тих, які різними способами, також і молитвою, піклуються ними.

«Щоби всі ті, які страждають з приводу Covid-19, могли саме в таїнстві цього терпіння відкрити “це ж саме відкупительне страждання Христа”, ця Апостольська Пенітенціарія, довіряючи слову Христа Господа і враховуючи в дусі віри триваючу епідемію, яку слід переживати в дусі особистого навернення, уділяє дар відпустів згідно із наступними правилами:

Надається повний відпуст вірним, хворим Коронавірусом, що є на карантині в лікарнях чи приватних помешканнях згідно розпорядження санітарної влади, з душею, вільною від будь якого гріха, якщо духовно приєднаються  через засоби комунікації до служіння Божественної Літургії, до молитви на вервиці, до побожної практики Хресної Дороги чи до інших форм побожності, якщо принаймні промовлять «Символ віри»,  «Отче наш» і якесь побожне прикликування Блаженної Діви Марії, жертвуючи це випробування в дусі віри у Бога і любові до ближнього, з бажанням виконати звичайні умови (сповідь, св. Причастя, молитва в наміренні Святішого Отця), як лиш буде можливо для них. 

Санітарні працівники, родичі та ті, які допомагають хворим, отримають такий же дар повного відпусту згідно тих же умов.

Ця Пенітенціарія також охоче надає в тих самих умовах Повний відпуст з причини актуальної світової епідемії також тим вірним, які відвідують св. Тайни чи помоляться адорацію Святих Тайн, чи здійснять читання Святого Письма принаймні пів години, чи молитву на вервиці чи побожну практику Хресної Дороги чи молитву на вервиці до Божого Милосердя, щоби випросити у Всемогутнього Бога припинення епідемії, потіхи для тих, хто засмучені і вічне спасіння тим, кого покликав Господь до себе.

Апостольська Пенітенціарія надає теж повний відпуст в годині смерті за умови, що особа була би належно приготована і промовляла, як правило, протягом життя якусь молитву (в цьому випадку Церква доповнює три звиклі необхідні умови). Для утримання такого відпусту пропонується використання розп’яття чи хреста!»

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91