У неділю, 22 грудня 2019 року, в нашій парафії відбувся Благодійний різдвяний ярмарок, організований спільнотою Францисканської молоді. Відвідувачі Ярмарки мали можливість придбати різноманітні різдвяні вироби, скуштувати гарячі напої та смаколики у кав’ярні, а діти – взяти участь у майстер-класі із виготовлення різдвяної листівки.
Ідею проведення ярмарку молодь з Дніпра перейняла від Львівської спільноти, яка проводила подібний захід вже втретє.
Зібрані кошти будуть призначені лікування онкохворого Степана. “Ми вирішили в такий спосіб допомогти дорогій для нас людині, дівчині зі спільноти Францисканської молоді, в якої захворів тато.” – розповідає Богдана, старша спільноти Францисканської молоді в Дніпрі, – “Також це дуже добре для нашої молоді – згуртуватися і зробити добру справу.”
“В підготовці цього заходу я побачила, наскільки великим даром є спільнота. Коли ми робимо щось разом, Бог робить нас кращими. Я побачила це в тому, як кожен ставився до довіреної йому справі, в щирості, в тому, як ми підтримували одне одного навіть тоді, коли сварилися.” – ділиться Марія, одна із організаторок Ярмарку.
Підготовка і проведення заходу не тільки згуртувала молодь, а й парафію загалом, переконані організатори: “Ми, молодь, своїми силами цю ярмарку не зробили б. Дякувати Богові, до нас долучилися інші спільноти.”
0

Коментарі закрито.