З 8 по 11 лютого 2019 року в Домі Марії у Новомосковську відбулося чергове скликання Францисканської школи євангелізації, в якій взяли участь брати і сестри Францисканського Ордену Світських з Дніпра, Новомосковська,  Кам’янського, Кривого Рогу та Старого Острополя. 
Учасники мали можливість зустрітися із Богом під час Служби Божої, Адорації Пресвятих Дарів, молитви прослави, а також конференцій, що торкалися наступних тем: “Учень Ісуса – Ікона Отця”, “Етапи духовного зростання і пастки на дорозі учня”, “Наслідування Ісуса святим Франциском з Ассизі”. 
Протягом цього часу присутні мали нагоду до ділення у братерствах своїм духовним досвідом. 
“Це був чудовий час, час на слухання Слова Божого, на молитву, на ділення, на розважання і споглядання на своє життя і, особливо, своє серце.” – ділиться Оксана Музика, –  “Особливо пережила зустріч з Ісусом на молитві. Святий Дух так сокрушав моє серце, що змогла вголос віддати, те, що так багато часу тримала в собі. Було таке розуміння, що я навіть на йоту не усвідомлюю, як мене любить Ісус і Його милосердя до мене, мій розум не спроможний цього осягнути. Дякую Богу за ці всі відкриття у моєму розумі і серці.”
 
Францисканський Орден світських – ФОС (Ordo Franciscanus Saecularis – OFS) –  спільнота християн, які живуть у світі, виконуючи свої професійні та суспільні обов’язки, та прагнуть до християнської досконалості за прикладом святого Франциска з Асижу.

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь
Неділя:

8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:

18:00 — Українською мовою

Субота

8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91