VII НЕДІЛЯ ПАСХАЛЬНА
24.05.2020

1. На цьому тижні в літургії Церкви згадуємо:

у вівторок – спомин св.Філіпа Нері, пресвітера;

у п’ятницю – свято св.Урсули Ледуховської, засновниці Конгрегації Сестер Урсулянок. Цього року сестри Урсулянки Серця Ісуса в Агонії святкують 100-річчя Конгрегації. З цієї нагоди у п’ятницю можемо отримати відпуст, виконуючи звичайні умови (таїнство сповіді, Святе Причастя та молитва в намірах Святішого Отця). Інформація про інші дні, в які можна отримати відпуст з цієї нагоди, на дошці оголошень, а також на нашому сайті.

2. Адаптивний карантин: надано можливість проведення Служб у храмах із розрахунку одна людина на 10 кв.м. Тому немає потреби записуватись на Служби у будні дні, можна просто прийти. Натомість на неділю потрібно записуватися, так, як це було раніше, на вказані номери телефонів. Обмежуємо час дзвінків на записи – з понеділка по суботу з 9:00 до 17:00.

Участь у Службі Божій можлива за наявності засобів індивідуального захисту – маски та рукавичок. Перед виходом з дому просимо міряти температуру. Пам’ятаймо, що кожен із нас є відповідальним за всю парафіяльну спільноту! Прошу дотримуватися дистанції між собою у 2 метри.

ХТО ВВАЖАЄ, ЩО МАЄ ЩЕ ПЕРЕБУВАТИ В ІЗОЛЯЦІЇ, МОЖЕ ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА. В СИЛІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ДИСПЕНСА.

3. Наступної неділі Урочистість Зіслання Святого Духа. Неділя Зіслання Святого Духа завершує Великодній період.

4. Дякуємо за вашу доброту, за найменшу допомогу і внесок в життя нашої парафії.

Коментарі закрито.