XXVI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА
27.09.2020

1. На цьому тижні у літургії Церкви відзначаємо:

у вівторок – свято святих Архангелів Михаїла, Гавриїла та Рафаїла;
у середу спомин святого Ієроніма, пресвітера і Вчителя Церкви;
у четвер спомин святої Терези від Дитятка Ісуса, діви і Вчителя Церкви;
у п’ятницю спомин святих Ангелів Хранителів;
у суботу – вігілія урочистості святого Франциска, Служба Божа о годині 17-00, після Служби вистава про Франциска, присвячена його переходу до Дому Отця (Транзітус).
В наступну неділю, 4 жовтня – урочистість святого Отця Франциска з Ассізі, диякона, засновника Трьох Орденів.

2. В понеділок свій День ангеля (іменини) святкує брат Марек. Служба Божа в намірах настоятеля, про навернення і всі потрібні благодаті, в понеділок о 18:00.

3. На цьому тижні припадають дні духовної віднови – перший четвер, п’ятниця і субота місяця. У четвер адорація Пресвятих Дарів з 17:00. У суботу після ранкової Служби і молитви – зустріч спільнот Живого Розарію.

4. Протягом жовтня будемо молитись молитвою Святого Розарію з поклонінням Пресвятим Дарам: в неділю після Служби о 8:30, в суботу після Служби о 8:00, а від понеділка по п’ятницю – після вечірньої Служби Божої.

5. Зустрічі для молодших міністрантів будуть проходити по суботах, о 12:30. Перша зустріч 3 жовтня, в храмі. Запрошую також всіх кандидатів в міністранти.

6. Запрошуємо всіх бажаючих, на євангелізаційний курс Альфа. Початок зустрічей 15 жовтня, в четвер, о 19:00. Запрошуйте ваших близьких, рідних, знайомих, сусідів, а також всіх тих, хто потребує Бога, потребує знайти сенс свого життя.

7. Нагадуємо, що участь у Службі Божій можлива за наявності засобів індивідуального захисту. Просимо дотримуватися дистанції між собою у 1,5 метри.

8. На цьому тижні на меблі ми зібрали 2 960 гривень. Дякуємо всім за пожертви. Залишилось зібрати ще 13 215 грн. Пожертви на меблі просимо складати в конверті з написом «меблі», або на картку брата Володимира з дописом «меблі». 

9. Дорослих та молодь, які бажають підготуватись до сповіді і першого причастя, запрошуємо підходити до священників. 

10. Дякуємо за Вашу доброту. За найменшу допомогу і внесок в життя нашої парафії.

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91