II НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

(8.12.2019)

  1. На цьому тижні в літургії Церкви відзначаємо:

у понеділок – Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Це 9 річниця єпископської хіротонії єпископа – помічника Яна Собіло. Служба Божа о 7:00 і о 18:00. Присутність на Службі не є обов’язковою.

У цей день проходитимуть дуже непрості для нашої країни перемовини у «нормандському форматі». Наш єпископ Станіслав нагадує, що протягом історії не один раз саме на свято Непорочного Зачаття ставалися доленосні події та не раз відбувалося спасительне втручання у долю різних країн і народів. Тому завтра кожен священник нашої дієцезії відслужить Святу Месу, щоб Бог змилосердився над нами і обдарував наш народ правдивим даром миру, а після ранкової Служби будемо спільно молитися Святий Розарій в цьому намірі. Також єпископ закликає і благає всіх у цей день стати з вірою на коліна і молитися у той час, коли можновладці цього світу будуть сидіти за столом і домовлятись про долю України

у п’ятницю – спомин святої Луції, діви і мучениці;

у суботу – спомин святого Йоана від Хреста, пресвітера і Вчителя Церкви;

З 15 по 17 грудня наша парафія переживатиме адвентові реколекції, які буде проводити брат Владислав Гмирко.

2. Триває період Адвенту – радісного очікування на прихід нашого Господа. Тому запрошуємо Вас, разом з дітьми, на Роратні Меси, присвячені Пресвятій Діві Марії, з понеділка по п’ятницю – о 7:00, в суботу Роратня Служба о 8:00.

3. 22 грудня відбудеться Різдвяний Ярмарок, організований стараннями спільноти Францисканської молоді. Усіх, хто бажає допомогти, а також за детальною інформацією просимо звертатися до Богдани (096 829 77 67). Зібрані кошти будуть призначені на лікування онкохворого батька члена Францисканської молоді в Україні.

4. Запрошуємо до парафіяльної крамнички, де можна придбати свічки на Святвечір, календарі, ікони Святої Сім’ї, для дітей – молитовник, настільні ігри, книги та розмальовки.

5. (Після Служби о 10:00 і 12:00). Запрошуємо на каву до кав’ярні св. Антонія.

6. Дякуємо за вашу доброту, за найменшу допомогу і внесок в життя нашої парафії.

 

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь
Неділя:

8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:

18:00 — Українською мовою

Субота

8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91