У суботу, 18 травня 2019 року, центральними вулицями Дніпра пройшла хода за сім’ю, організована Радою церков міста. У заході взяли участь парафіяни храму святого Йосипа, а також представники духовенства, віряни різних конфесій та просто небайдужі містяни.
Настоятель римо-католицької парафії святого Йосипа брат Марек Лісовські OFM Cap у коментарі нашому сайту наголосив, що метою участі у ході є підкреслити, що сім’я є такою, яку захотів Бог, де є чоловік, дружина, діти. “Ми також хочемо засвідчити, що є такі сім’ї, які живуть ціле життя разом та дають приклад і досвід своїм дітям, що любов, джерелом якої є Бог, ніколи не минає.” – підкреслив пресвітер.
Оксана Музика, у шлюбі 15 років, мама двох дітей, ділиться, чому із родиною взяла участь у ході: “Я тут, тому що мені болить серце за майбутнє і небайдуже, в якій країні будуть жити мої діти та онуки. Мені дуже прикро, що нам нав’язують ідею, яка руйнує сімейні цінності. Переконана, що лише в родині, яка прагне жити так як вчить Господь, де є мама і тато, можуть рости і виховуватися здорові діти, які дадуть нові покоління хороших сімей. “
“Ми хочемо показати, що незважаючи на нетрадиційні штучні теорії, які намагаються нам нав’язати, є така природна річ як сім’я. Ми із родиною будемо усіляко підтримувати пропаганду нормальних людських стосунків між чоловіком та жінкою, які об’єднуються в сім’ю та народжують дітей.” – ділиться Євген Ракіта, програміст, батько 5 дітей.
“Останнім часом спостерігаю, що Європі, навіть в католицьких країнах, іде наступ на сім’ю. Буде велика біда, якщо ми дозволимо злу запанувати. Ми хочемо показати державній владі, що є люди, які ніколи на це не погодяться. Християнські цінності є альфа і омега.” – розповідає про мету своєї участі Валерій Гмирко, кандидат юридичних наук.
 
Учасники ходи молилися за родини, місто, та країну. Наприкінці заходу була зачитата декларація Ради церков міста, в якій очільники християнських конфесій Дніпра закликають представників влади, осіб, які мають суспільний вплив, а також звичайних громадян, зробити своїм пріоритетом захист і укріплення сім’ї, яка є основою цивілізації.

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91