У Великодню ніч, з 31 березня на 1 квітня, наша парафіяльна спільнота зібралася разом, щоб з усією Церквою святкувати Господню Пасху, перехід Ісуса Христа від смерті до Воскресіння.

Пасхальна Вігілія розпочалася Літургією Світла: на подвір’ї храму був освячений вогонь, від якого священик запалив пасхал – велику свічку, яка є символом того, що справжнім світлом є Ісус Христос. Пасхал було урочисто внесено до храму, а вогонь від нього роздали усім присутнім на Вігілії.

Під час Літургії Слова вірні мали можливість почути читання із Старого та Нового Завітів, які змальовують найважливіші елементи історії Спасіння.

У своїй проповіді брат Володимир, розважаючи над тим, як ізраїльський народ прийшовши у обітовану землю, вже через деякий час попав у нову неволю, зауважив, наскільки непостійними є наші постанови, а вчинки неугодними Господу. “Бог закликає нас до того, щоб ми ставали його учнями через досвідчення, падіння, невміння, знеохочення, відчай, але наново поверталися, бо Він не втомлюється нас напоумлювати, нас закликати: “Всі спраглі прийдіть до води.” – підкреслив пресвітер.

Проводячи паралель між тим, як здорова їжа забезпечує нормальне функціонування нашого організму, брат Володимир наголошував на тому, що Слово Боже має бути щоденною їжею для душі християнина: “Церква наполегливо заохочує своїх дітей слухати Слово Боже, читати, розважати і жити ним, приносячи добрий плід”.

Також під час Літургії Слова брат Марек разом із присутніми на Пасхальній Вігілії дітьми розважали над тим, чим дана ніч відрізняється від інших, запитуючи, зокрема, чому більшість дітей спить, а вони – ні.

У часі пасхального чування через Таїнство Хрещення народилися до Божого життя маленькі Вероніка і Маргарита, нові діти Церкви. Також присутні вірні, складаючи ще раз обітниці Хрещення, відновили свій союз із Богом.

Після Євхаристії на світанку наша парафіяльна спільнота пройшла центральною вулицею міста, щоб свідчити іншим про віру у Воскресіння Ісуса Христа.

Залишити відповідь

Розклад Богослужінь
Неділя:

8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:

18:00 — Українською мовою

Субота

8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91