Протягом трьох днів, з 15 по 17 грудня 2019 року, наша парафія переживала адвентові реколекції, які проводив брат Владислав Гмирко OFM Cap. 
Реколекціоніст разом із присутніми розважав над шляхом віри трьох мудреців, які залишили спокій, комфорт та ризикнули, щоб піти за зіркою в пошуках справжнього Царя. 
В образі трьох царів бачимо нашу християнську мандрівку віри. На початку шукаємо правди, істини, шукаємо Бога, який для нас є закритий: “Зірка, яку бачимо –  це світ, який говорить нам про Бога, це голос всередині нас, що існує Хтось, хто може зробити мене щасливим, заспокоїти всі мої прагнення.” В своїй мандрівці мудреці приходять до Єрусалиму, де зірка зникає, але вони отримують іншу допомогу – слово Боже: “Християнин і той, хто шукає Бога, мусить почути Слово, яке провадить нас стежками віри і об’являє нам справжнього Бога.”
В кінці дороги мудреці зустрілися із Христом, який є зовсім іншим, ніж вони очікували: “Вони бачать Бога, який захотів обмежитися людським тілом і настільки нас полюбив, що входить у нашу смертну дійсність.” В Святому Письмі читаємо, що царі пішли іншою дорогою у свій край. Подібно християнин, який зустрівся із живим Богом, іде іншою дорогою, ніж цей світ і “отримує ліки від настроїв, що панують у світі – агресії, страху, депресії, живе іншим життям та ходить іншими дорогами. Світло Христове, який є зіркою, що сходить, може освітити темряву нашого життя.”
Завершуючи реколекції, брат Владислав побажав собі та усім присутнім, щоб “цей період, що залишився до того дня, коли будемо наново переживати Урочистість Різдва Христового, пройшов для нас у народженні нової надії, що передує зустрічі з Христом Воскреслим, який є “Богом з нами” на всіх наших життєвих дорогах. “

Коментарі закрито.