У п’ятницю, 19 червня 2020 року, в Урочистість Пресвятого Серця Ісуса титульне свято Згромадження відзначали сестри-урсулянки, які служать в нашій парафії. Це винятковий день у році, коли Служба Божа відправляється при каплиці сестер за участю парафіян.

У своїй проповіді, розважаючи над літургійними читаннями Урочистості, брат Марек зазначив, що любов є знаком присутності Бога: «Як цьому місту, цим людям, які не вірять в Бога, розповісти про Бога, показати Бога? Власне через любов. Через те, щоб мати для них доброту, відкрите серце. Бажати, хотіти і робити добро тим, хто, можливо, в очах цього світу на нього не заслуговує. І це є цей солодкий тягар любові, любові, яка не зупиняється. Любові, якою полюбив нас Господь.» І на завершення додав: «До такої любові Христос також запрошує нас, щоб ми любили без страху аж до віддання свого життя, аж до того, щоб в цій любові віддавати себе.»

Під час Служби Божої з нагоди 100-річчя Конгрегації, яке цього року відзначають урсулянки, сестри відновили чернечі обітниці.

 

 

 

 

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91