На початку згадаємо, що таке Транзітус. Транзітус – це перехід святого Франциска на небо, тобто його народження на небесах. Франциск ніколи не вважав смерть за щось фатальне, він навіть називав смерть своєю сестрою. Прикладом свого життя Франциск дуже багато зробив і наслідки його діяння ми бачимо і сьогодні впродовж восьмисот років. В сучасному світі важко жити так, як жив цей святий, але можна його наслідувати. 

Транзітус відзначається третього жовтня.

В цьому році наша спільнота Францисканської Молоді разом з Францисканським Орденом Світських готувалися до цієї події. Третього жовтня після вечірньої служби наша спільнота показувала сценку. До сценки ми довго і старанно готувалися, сподіваюсь тим, хто бачив її, сподобалось. Четвертого жовтня відбулося в нашому храмі святкування дня святого Франциска Ассізького. На службі члени спільноти ФОС відновлювали вічні обіти. Також відбулося прийняття однієї дівчини до новіціату. Спільнота Францисканської Молоді оновлювали присягу, тобто підтверджували своє бажання належати до спільноти ФМ. 

Особливо хочу подякувати своїй спільноті за активну участь у цій події. Вже майже рік як наша спільнота стала офіційною і не можна не помітити, як ми всі за цей рік змінилися. Змінилася наша спільнота, змінилися ми і наше ставлення один до одного. Також хочу подякувати нашим старшим братам спільноти ФОС за їх підтримку і допомогу на шляху, яким йшов святий Франциск. До речі, рівно рік тому, під час цієї події, наша спільнота познайомилася зі спільнотою ФОС.

Під кінець хочу сказати, що це були незабутні дні, незабутні враження та емоції!

Маша Шендрик 

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь
від 02.06 по 25.08
Неділя:

10:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:

18:00 — Українською мовою

Субота

8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91