У неділю, 3 червня, римо-католики Дніпра разом із усією Церквою в Україні відзначали Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа.

Центральними вулицями від каплиці при монастирі братів-капуцинів до храму святого Йосипа вже традиційно пройшла Євхаристійна процесія до чотирьох вівтарів, які підготували парафіяльні спільноти.

Урочисту Службу Божу очолив брат Марек Лісовські OFM Cap. Під час проповіді священик особливо зауважив євангелізаційну роль Євхаристійної процесії: “Можливо, ми стали запрошенням для інших людей, що є щось більше, є Бог. Є Справжня Пожива, відпочинок і щастя в Ісусі Христі.”

Розважаючи над літургійними читаннями Урочистості, де, зокрема йдеться про укладання Богом союзу із ізраїльським народом, бр. Марек наголосив на тому, що “Кожна Євхаристія є відновленням завіту, коли Бог підтверджує, що Він вірний тому, що обіцяв: дам тобі нове життя і щастя.”

В цей день шестеро дітей з парафії святого Йосипа відзначали річницю Першого Причастя. Разом із ними усі присутні відновили свої обітниці Хрещення.

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь
Неділя:

8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:

18:00 — Українською мовою

Субота

8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91