У суботу, 25 травня 2019 року, восьмеро парафіян храму святого Йосипа отримали Таїнство Миропомазання, яке уділив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. Двоє осіб, які були охрещені у Православній церкві і також відвідували катехези підготовки, відновили благодать таїнства, отримавши благословіння отця-єпископа. 
У своїй проповіді владика звернув свою увагу на те, що дарів Святого Духа потребують не тільки ті, хто отримають Миропомазання, а й всі присутні, особливо зараз, коли Церква переживає складні часи: “Куди не поглянеш, в яку б сферу нашого життя, здається, що навколо нас є тотальний хаос – в політиці, економіці, в духовному житті. І людина втрачає орієнтир.” 
Єпископ зауважив, що Церква переживає період ремонту. “Коли відбувається ремонт вдома знаходитися неможливо: шкафи відсунуті, скрізь побілка, речі перуться, складаються наново і т.д. Нам дуже потрібні дари Духа Святого, щоб ми не загубили свою віру в період цього ремонту.” – підпреслив проповідник. Запорукою ж того, що Святий Дух мешкатиме в нас є чисте серце, молитва і часта Сповідь. 
Отець-єпископ побажав кандидатам до Миропомазання, а також усім присутнім, щоб “у скрутний і складний час не боялися нічого, бо з нами є Той, Хто переміг смерть, гріх, Той, Хто відкриває нам дорогу в майбутнє, Той, Хто сьогодні посилає від Отця в наше змучене серце Духа Утішителя.” 
 
 
 
 
 
 
 
 

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91