У суботу, 16 березня 2019 року, римо-католицька парафія святого Йосипа в місті Дніпрі відзначала храмове свято. 
Парафіяни разом із присутніми на святкуванні священниками пройшли процесією центральними вулицями міста. Вирушаючи у молитві від каплиці при монастирі братів-капуцинів до храму святого Йосипа, настоятель парафії брат Марек Лісовські, наголосив, що ця хода є “свідченням присутності Бога у нашому житті і того добра, яке Він для нас вчинив”. 
 
Урочисту Святу Месу очолив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. Йому співслужили брати-капуцини з Дніпра та Кам’янського, священики із Кривого Рогу та Запоріжжя, представники греко-католицького духовенства. 
Розважаючи над досконалістю Божого задуму щодо Діви Марії та святого Йосипа, владика Ян Собіло зауважив, що “Великі справи народжуються після великих випробувань. Наше завдання не знищити своїми людськими стараннями Божі плани. Марія і Йосип в терпеливості і чистоті своїх сердець були співпрацівниками Бога Отця.” Єпископ також наголосив, що так само в нашому житті Господь ідеально все приготував: “Наше завдання молитися, бути чистими серцем, мати прагнення подобатися передусім Богові. Тоді ми станемо свідками величних і могутніх Господніх діл у нашому житті.” 
 
Після Служби Божої з нагоди Року святості подружжя та сім’ї єпископ Ян Собіло уділив благословіння родинам, присутнім на Урочистості. 
 
 
 

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь
Неділя:

8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:

18:00 — Українською мовою

Субота

8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91