В четвертий день (16 липня 2020 року) XXIX Подільського паломництва прочани здолали шлях у 24 км зі Старого Острополя до Любара, перейшовши “екватор” усього паломництва.

В Любарі прочан вітали настоятель та парафіяни костелу святого Домініка.

Урочисту Службу Божу, яка стала завершенням четвертого дня Подільського паломництва, очолив єпископ-ординарій Києво-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький. Під час проповіді владика зауважив, що місцева парафія знає, як зустрічати численні групи паломників, проте в цьому році це лише представники: “Люди, які сказали, що не можемо не піти. І не лише тому що обірветься традиція. Ті люди, які вийшли в це паломництво, вони взяли як свої власні тягарі, так само тягарі інших, пам’ятаючи слова апостола “тягарі одне одного носіть”. Єпископ Віталій також зауважив: “В минулих роках, коли ми зустрічали паломників, вони співали, були такі радісні. А тепер в цьому році перейшло більше в такий контемплятивний рух. Не сумно, але дуже сконцетровано ви входили сюди, перед храм. Мабуть, тому що насправді розумієте, що несете молитви інших людей.” 

“Сьогодні з однієї сторони можна було б сказати. що ми тут найвірніші, нас запишуть в книгу так як Йоана, Марію та інших. Мудрість не в тому, що ми сьогодні робимо такий гарний жест в сторону інших людей, а в тому, що не могли зробити інакше. Відчуваємо себе сьогодні тими, як говориться, слугами непотрібними, які нічого не зробили більше, ніж мали зробити.” – підкреслив владика, звертаючись до паломників.

Під час Служби Божої був освячений хрест, який буде встановлений на вежі храму.

Запис конференцій, що були виголошені в цей день можна переглянути за посиланнями, поданими нижче.

Як зробити правильний вибір, брат Сергій Губицький

 
Покликання святого Франциска, брат Збігнев Савчук

Підсумок четвертого дня, брат Сергій Воронюк

Запрошуємо духовно єднатися з паломниками через онлайн-трасляції Євхаристії та прослуховування конференцій на You-Tube каналі Піо ТБ.
 

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91