П’ятий, передостанній, день (18.07.2020) XXIX Подільського паломнитва розпочався Службою Божою, яку очолив брат Казимир Гузік. Пригадуючи слова Ісуса Христа “вівці Мої голосу Мого слухаються” в контексті 25-річчя створення Кустодії Братів Менших Капуцинів в Україні брат Казимир наголосив: “Бути капуцином це і наступні 25 років, базувати на тому слові, що якщо ми не Його, якщо не слухаємо свого Господа, не буде жодного майбутнього. ”

“Те, що тепер так гарно відбудоване, з таким великим трудом, нас не спасе: стіни не спасають, жертви не спасають, душпастирська праця не спасає. Ми маємо бути Його. Він є нашим Господом і це основа нашого покликання. Ми не маємо сім’ї, не маємо дітей, не маємо дому, ми пішли, так як апостоли, залишили все. Ми прийняли цей зразок життя для себе. Ми пішли за Ісусом і Він для нас найважливіший. Він є нашим домом, нашою родиною, нашими дітьми. Він в центрі. Якщо Господь Ісус буде в центрі для нас, ми Його.” – підкреслив проповідник, звертаючись до братів.

П’ятого дня учасники здійснили найдовший (40 км) за все паломнитво перехід з Любаря до Іванополя, подолавши його за найкоротший, порівняно з попередніми роками час. Один із організаторів паломництва, брат Сергій Воронюк, підсумовуючи день, сказав, що це є дивом не тільки через рекордний час, за який була подолана відстань, а й через те, що перехід “додав більше сил, аніж забрав”

Запис конференції про капуцинське покликання, що була виголошена братом Володимиром Процько в цей день, можна переглянути за посиланням, поданим нижче.

Підсумок п’ятого дня паломнитва, брат Сергій Воронюк

Запрошуємо духовно єднатися з паломниками через онлайн-трасляції Євхаристії та прослуховування конференцій на You-Tube каналі Піо ТБ.

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91