Третій день (15 липня 2020 року) XXIX Подільського паломництва розпочався Службою Божою, яку очолив брат Володимир Процько. Розважаючи над словами Євангелія, де Христос славить Отця за те, що той втаїв таємниці Божого Царства “від премудрих та розумних і відкрив те немовлятам”, брат Володимир навів приклад святого Бонавентури, якого Церква згадує в цей день: “Став генералом Ордену у непрості часи. Мав 36 років і мав багато проблем, бо були різні течії в Ордені і були різні думки серед братів і треба було об’єднати, треба було укріпити і це йому вдалося завдяки Божій мудрості, не тільки своїй.”

У світлі сьогоднішнього Євангелія проповідник також заохотив поглянути на покликання до богопосвяченого життя: “Подивіться на нас, братів-капуцинів, які працюють тут, в Україні. Є серед нас і мудрі, і розумні, але різних покликав Господь. І це Його дар. “Багато покликаних, але мало вибраних” – говорить Євангеліє. Тема, гасло цьогорічного паломництва “Вибрані”. Бо це Господь вибирає і це Він провадить.”

 

Третього дня Подільського паломництва учасники подолали шлях зі Староконстянтинова до Старого Острополя, де прочан вітала спільнота Францисканського Ордену Світських.

 

Запис конференції брата Сергія Кіппи про дорогу віри, відкриття та реалізації покликання у житті Авраама, батька віри, можна прослухати за посиланням поданим нижче.

 

Підсумок третього дня паломництва, брат Сергій Ворононюк

Запрошуємо духовно єднатися з паломниками через онлайн-трасляції Євхаристії та прослуховування конференцій на You-Tube каналі Піо ТБ.

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91