У суботу, 21 вересня 2019 року, діти парафії святого Йосипа мали спільну катехезу, приурочену Року святості подружжя та сім’ї, що зараз триває у Римо-католицькій церкві в Україні. Заняття з катехизму проходило у особливій формі, гри-квесту. Групи дітей, слідуючи вказівкам  у центральному парку Лазаря Глоби, зустрічали на своєму шляху “святих” (Діву Марію, святих Йосипа, Йоакима та Анну), які розважали із дітьми про благодать та молитву, чесноти віри і послуху, а також  про покликання та служіння. Під час гри, виконуючи завдання, учасники мали можливість застосувати і поглибити свої знання з Катехизму.
Підсумовуючи катехезу, с.Олена зауважила, що народженню Спасителя, Ісуса Христа, передували смиренна молитва святого Йоакима, побожність святої Анни, досконалий послух Пресвятої Діви Марії та служіння святого Йосипа; якщо Син Божий, подібно до Пресвятої Родини, буде в центрі наших родин, їх також можна буде назвати святими.
Учасники також мали можливість зустрітися із Христом у Євхаристії, а на завершення катехези дітей чекав смачний почастунок.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Коментарі закрито.