Завтра, 18 травня 2019 року, в нашому місті відбудеться хода за сім’ю. 
Наша країна опинилася перед серйозним викликом. Ми можемо спостерігати загрозливі тенденції: спроби вилучити із Конституції норму про те, що сім’я – це добровільний союз чоловіка і жінки, формування на державному рівні програми статевого виховання школярів, основою для яких є гендерна ідеологія, спроби впровадження у законодавство норм, що дають дозвіл на всиновлення гомосексуальними парами дітей тощо. 
Це все проходить із яскравими лозунгами під егідою забезпечення прав людини, під лозунгом справедливого ставлення до різних прошарків суспільства, деякі — навіть під захистом прав дітей. Під егідою свободи і рівності приховуються зовсім інші поняття, тому ми маємо стати рупором для суспільства, в тому числі людей невіруючих. 
На прикладі ряду європейських країн, ми можемо спостерігати наслідки тенденцій, описаних вище, а саме: руйнування інституту сім’ї, розхитання моральних норм, падіння народжуваності, занепад релігійного життя та культури. Проте Україна перебуває зараз в особливому становищі – моральні основи сім’ї поки що не настільки зруйновані. І якщо ми усвідомимо, що зараз діється у нашій країні, то будемо спроможні, з Божою допомогою, захистити нашу країну, свої сім’ї та дітей від того, що насувається.
Метою ходи є висловлення нашої християнської і громадянської позиції: українське суспільство має повернутися до фундаментів – здорової родини, коли є чоловік, жінка і діти, лише це є запорукою того, що державна політика буде доброю.
Заохочуємо прийти завтра,18 травня, на ходу в нашому місті. Збір на площі Героїв Майдану о 10:00. 
 
 

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91