4-5 травня 2019 року, в нашій парафії відбулися зустрічі із Магдаленою Юзвік, богословом із Польщі, що мають на меті поглиблення віри нашої парафіяльної спільноти. Подібні заходи відбуваються вже не вперше. Цими вихідними пані Магдалена у своїх конференціях зосередилася на тому, ким є Ісус Христос та Святий Дух. 
Розкриваючи тему Особи Ісуса Христа, богослов розповідала про її викривлене сприйняття і єресі, що з нього походять, а також про людську і Божу природу другої Особи Пресвятої Трійці, про причину, мету і значення страждань, смерті та Воскресіння Ісуса Христа. 
Другого дня пані Магдалена зосередила увагу учасників на тому, ким є Святий Дух, зокрема, розповідаючи про єресі, що виникали в Церкві впродовж століть, та проблему походження Святого Духа від Отця і Сина, а також про Дари Святого Духа та Його плоди. 
Задля кращого розуміння теми присутні мали можливість поставити питання, проте пані Магдалена заохочувала сприймати почуте не тільки як теоретичне знання, а насамперед поглянути крізь цю призму на своє власне життя. 
 

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91