Рух Назаретських Родин

Ініціатором Руху Назаретських Родин (РНР) був отець професор Тадеуш Дайчер (1931 – 2009), який в 1985 році, разом з отцем Андрієм Бучельом (1951 – 1994) та групою мирян, утворили у Варшаві першу євангелізаційну спільноту, яка дала початок РНР.

Протягом двох років на територіях Польщі, а тепер діє також в десятках країн на всіх континентах. Попри свій міжнародний характер, рух функціонує на основі єпархіальної структури, підкреслюючи зв’язок з місцевою Церквою. У єпархіях рухом управляють священники – модератори, призначені єпископом.

В м. Дніпропетровську на той час при калиці Святого Йосипа гілка РНР з’явилася у 1998 році, священником – модератором якої є отець Станіслав Свурка.

Група Руху Назаретських Родин у Дніпропетровську, 2000 рік

Взірцем для членів Руху є життя Святої Родини з Назарету, яка вчить нас, що святість реалізується у щоденності, яку переживаємо з Богом та у братерський спільноті. 

Один із засновників РНР, отець Тадеуш Дайчер, також написав книгу “Роздуми про віру”, з якої і беруться теми для зустрічей спільноти.

Зустрічі проходять у формі спільної медитації, роздумів, споглядання свого життя в світлі запропонованого духовного змісту в присутності Бога та братів і сестер.

З Божою допомогою ми страємося створити атмосферу зосередження, тиші, відкритості та збереження в тайні того, що було почуте.

Запрошуємо Тебе на наші зустрічі щоп’ятниці о 16:30 в храмі святого Йосипа.

Центральні літні реколекції Руху Назаретських Родин, 2010 рік