Ми є Католицькою Церквою

Парафія святого Йосипа в Дніпрі  –  частина великої родини, якою є Католицька Церква.

Наша родина має двохтисячолітню історію і розповсюджена по всьому світу. 

Божою благодаттю ми засновували лікарні, щоб піклуватися про хворих, будуємо сиротинці і допомагаємо бідним. Ми надаємо благодійну допомогу по всьому світу, несучи полегшення тим, хто цього потребує. 

Ми вивчили більше учнів, ніж будь-яка інша релігійна чи освітня організація. Ми створили університетську систему, розвиваємо науку і робимо відкриття. 

Ми захищаємо гідність людського життя від зачаття до натуральної смерті, боремося за міцність інституту подружжя та родини. 

Назви міст походять від імен наших святих, які героїчно практикували чесноти, живучи у Божій благодаті. 

Проваджені Святим Духом, ми встановили канон Святого Письма. Міць Євангелії і Святої Традиції перемінює нас і вказує шлях протягом 2000 років. 

Ми є Католицькою Церквою з мільярдом християн, які визнають ту ж саму віру і практикують ті самі Святі Тайни. Споконвіку, щодня, щогодини, звершуючи Євхаристію, ми молимося за тебе і цілий світ. 

Сам Ісус Христос заклав фундамент нашої віри, мовивши до святого Петра, першого Папи: “[…] ти – Петро (скеля), і що я на цій скелі збудую мою Церкву, й що пекельні ворота її не подолають.” Мт.16:18

2000 років ми є проваджені пастирями, які в часи плутанини і страждань керують Католицькою Церквою в любові і правді.

У світі, повному хаосу, страждань і труднощів, нашою втіхою є незмінні, правдиві і міцні цінності – наша католицька віра і вічна Любов Бога до всіх створінь.

Ми є однією родиною, в яку Господь запрошує і тебе! 

За матеріалами: Catholics Come Home