У суботу, 9 січня 2021 року, діти нашої парафії, бажаючи розділити радість народження Спасителя, зібралися на різдвяну зустріч.

Спільне святкування учасники розпочали із слухання Слова Божого – уривку із Євангелія про народження Ісуса Христа. Через епідеміологічну ситуацію діти не ділилися оплатком, проте під час його споживання складали побажання одне одному в серці.

 

Маленькі парафіяни також мали можливість перевірити свої знання, отримані під час катехез, вирішуючи тест та кросворд про Різдво Христове.

Прослухавши розповідь про те, як ангел обирав тварин для вертепу, в якому мав народитися Спаситель, сестра Олена побажала дітям, щоб вони у своєму повсякденному житті були вірні своїм обов’язкам, так як віл та осел, які виявили простоту і покору, за що їх і обрав ангел.

За допомогою аквагриму учасники мали можливість «переодягнутися» у свою улюблену тварину і у відповідному «костюмі» прийти до вертепу.

Під час колядування у храмі, почергово тримаючи фігурку Дитяти Ісус на руках, діти дякували Господу за отримані ласки, перепрошували та просто розмовляли з Ісусом.

На завершення зустрічі усіх присутніх чекав солодкий почастунок.

 

Коментарі закрито.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91