I НЕДІЛЯ АДВЕНТУ
29.11.2020

1. На цьому тижні в літургії Церкви відзначаємо:

у понеділок – свято святого Андрія, апостола;
у четвер – спомин святого Франциска Ксаверія, пресвітера.

2. Сьогодні розпочинається новий літургійний рік і період Адвенту, радісного очікування на прихід Господа. Тому запрошуємо Вас, особливо дітей, на Роратні Меси, присвячені Пресвятій Діві Марії з понеділка по п’ятницю о 7:00. В суботу Роратня Служба – о 8:00. Після Святої Меси можна попити чай в кав’ярні св.Антонія.

3. На цьому тижні припадають дні духовної віднови – перший четвер, п’ятниця і субота місяця. У четвер адорація Пресвятих Дарів о 17:00 з молитвою про покликання і мир в Україні. У п’ятницю будемо відвідувати хворих. У суботу після Служби Божої – формаційна зустріч для спільнот Живого Розарію.

4. Зустрічі зі святим Миколаєм в цьому році не буде. У зв’язку із карантинними обмеженнями святий Миколай попросив сестру Олену, щоб від його імені передала дітям подарунки в наступну неділю після Служб.

5. Відповідно до рішення державної влади з 14 листопада в Україні запроваджено карантин «вихідного дня». Звертаємо увагу, що введені обмеження не стосуються релігійних заходів. Розклад Святих Мес у неділю – без змін. Додаткова Служба Божа у суботу о 18:00 (той, хто візьме в ній участь, виконає обов’язок недільної Меси).

6. Нагадуємо, що участь у Службі Божій можлива за наявності засобів індивідуального захисту. Просимо дотримуватися дистанції між собою у 1,5 метри.

7. Запрошуємо батьків передплатити журнали для дітей “Водограйчик” (від 3 до 6 років) та “Водограй” (від 8 до 12 років), в яких діти знайдуть багато цікавого: біблійні розповіді, повчальні історії, кросворди і різноманітні саморобки. Вартість: 180 грн. на рік. Просимо батьків, які бажають передплатити журнал, зголоситися сьогодні до с.Олени. Оплату можна здійснити пізніше.

8. Придбати календарі в нашій крамничці можна буде з 1 грудня.

9. Дякуємо за вашу доброту і підтримку, а також пожертви на подарунки для наших дітей. Нехай Господь обдаровує вас миром і добром.

Comments are closed.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91