Рух Назаретських Родин  (РНР) є міжнародним католицьким християнським рухом апостольства сім’ї

Ініціатором заснування  РНР був о.проф.Тадеуш Дайчер (1931-2009), який в 1985 році, разом з о.др-ом Андрієм Бучельом (1951-1994), та групою мирян, утворили у Варшаві першу євангелізаційну спільноту, яка дала початок рухові. Протягом двох років РНР розповсюдився на території Польщі, а тепер діє в десятках країн на всіх континентах.

Мета заснування – поглиблення життя у дусі Євангелія, а також єднання з Ісусом Христом через Марію у повсякденному житті. Взірцем, для членів Руху, є життя святої Родини з Назарету, яка вчить нас, що святість реалізується у щоденності, яку переживаємо с Богом та у братерській спільноті. Центром життя для членів Руху є Євхаристия, в якій приходить і дається повною мірою Боже життя.

В нашій парафії спільнота Руху Назаретських Родин існує з 1997 року. Учасники руху проводять молитовно-формаційні зустрічі, яким керують аніматори  – Кармазіна Оксана і Торопова Валентина. Аніматори в духовних і організаційних питаннях співпрацюють із священиком-модератором о. Андрієм Гаєвським і сестрою Анною Фалькевич.

Молитовно-формаційні зустрічі відбуваються кожен четвер, о 19-й годині. Зустрічі загально доступні, в них можуть брати участь усі бажаючі.

Раз в три місяці відбуваються реколекції в м. Харкові, під проводом священика-модератора о.Андрія. Кожен рік для всіх бажаючих, у тому числі і для сімей з дітьми, проводяться центральні літні реколекції в різних місцях України з чудовими краєвидами. Так у 2012 році це були Зарічани Житомирської області, а у 2013 – Язловець Тернопольської області.

Дивись фото