Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу! Напевно, кожному християнину відомі ці слова, які є образом Пресвятої Трійці. Ми їх часто промовляємо, але рідко задумуємося глибоко над їхнім значенням, яку таємницю вони містять та як сильно впливають на наше життя. Більшість людей вірять в Бога більше, ніж в Пресвяту Трійцю, незважаючи на те, що це однакові особи. Людському розуму важко у це повірити, але потрібно пам’ятати, що для Господа не має неможливих речей.

Саме Святій Трійці були присвячені реколекції Францисканської Молоді “Celle di Cortona”, які відбувалися з 30 жовтня по 1 листопада. Участь брали усі ФМ спільноти з України, а також з Дніпра. На жаль, через карантинні обмеження, спільноти з різних міст не змогли зустрітися один з одним вживу, як це було раніше, але, як це зараз стало популярним, деякі важливі пункти програми проводилися в онлайн конференціях. На щастя карантин не зміг зіпсувати повністю реколекції, бо кожний мав змогу пережити осінній капітул разом зі своїми братами та сестрами зі спільноти. У Дніпрі з молоді брало участь 10 осіб. Усі були раді зустрітись один з одним та разом пережити прекрасні реколекції. Отже, мета капітулу була глибоко познайомитися зі Святою Трійцею та її важливою роллю у нашому житті.

Програма була насичена різними конференціями, молебнем прослави, діленням в групах, молитвами, службами і т.д. Важливою подією під часу капітулу було те, що три особи з Дніпровської спільноти – Дарія Шендрик, Владислав Горкуша та Катерина Пєня склали прагнення, показуючи своє бажання вступити, перебувати та служити спільноті Францисканської Молоді, наслідуючи святого Франциска Асизького. Окрім запланованої програми молодь розважалася інтеграційними танцями, весело спілкувалася під час агапи та грала в різні ігри.

Comments are closed.

Розклад Богослужінь

Неділя:
8:30 – Польською мовою

10:00 – Російською мовою

12:00 – Українською мовою

18:00 – Українською мовою

Будні:
18:00 — Українською мовою

Субота
8:00 – Українською мовою

за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 91