За допомогою святих вдивлятися в Ісуса Христа. Святкування в Києві з нагоди Урочистості св.о.Піо.

У четвер, 23 вересня 2021 року, в Санктуарії святого отця Піо в Києві відбулися святкування з нагоди Урочистості святого отця Піо, який є покровителем Кустодії України Братів Менших Капуцинів та парфіяльного храму.

Задля глибшого пережиття святкування розпочалися із молебню з розважаннями. Катехезу про один із найбільш відомих фактів про св.о.Піо, його стигмати, проголошував бр.Леонід Кушнірук OFMCap.

На початку урочистої Служби Божої в тиші усі присутні священники на чолі із  братом Мареком Мішчинскі, настоятелем Краківської Провінції Братів Менших Капуцинів, процесійно пройшли до каплиці св.о.Піо, звідки були урочисто принесені реліквії І ступеню, пов’язка з рани св.о.Піо зі слідами його крові.

У своїй проповіді брат Марек Мішчинскі OFMCap, зауважуючи, що в Урочистості святого Франциска з Асіззі та святого о.Піо Церква дає до розважання ті ж самі літургійні читання, підкреслив, що «ми не стільки маємо вдивлятися в самих святих, скільки з їх допомогою вдивлятися в Ісуса Христа».

Під час Служби Божої брат Павло Гусаківський відновив чернечі обітниці, склавши зобов’язання  чистоти, вбогості та послуху на руки брата Блажея Суски, кустоша Кустодії України Братів Менших Капуцинів.

Після урочистого благословення присутні мали можливість вшанувати реліквії, що є прояв поваги до св.о.Піо, вірою в його заступницьку молитву, а також відновленням прагнення до життя у святості.

За матеріалами: Кустодія України Братів Менших Капуцинів