Душпастирські оголошення

V ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

(02.05.2021)

1. Вітаємо наших братів греко-католиків і всіх православних, які сьогодні святкують Пасху. Христос Воскрес!!!

2. На цьому тижні згадуємо:

у понеділок – свято святих апостолів Филипа і Якова;

у вівторок – 19-а річниця (2002 р.) створення Харківсько-Запорізької діецезії; 19-а річниця (2002 р.) номінації на єпископа о. Мар’яна Бучека;

у суботу – спомин святого Станіслава, єпископа і мученика.

3. Запрошуємо на травневі молебні, присвячені Богородиці Марії. Конференція Єпископату України закликає в місяці травні молитися Актом присвячення України Непорочному Серцю Марії, щоб Вона від нашого імені просила про дар навернення та покути для заблуканих, а для нас – про дар миру та припинення пандемії коронавірусу. Щоденно протягом цілого місяця будемо молитися після вечірньої Служби Літанією до Божої Матері Лоретанської при виставлених Пресвятих Дарах, а щонеділі – після ранкової Служби о 8.30. Розарій молитимемося щодня (окрім неділі) о 17:30, перед Службою Божою.

4. На цьому тижні припадають дні духовної віднови – перші четвер і п’ятниця місяця. У четвер адорація Пресвятих Дарів з 17:00, у п’ятницю будемо відвідувати хворих.

5. Запрошуємо на зустрічі з Магдаленою Юзвік, богословом з Польщі, які відбудуться 8 і 9 травня (субота і неділя) від 14:00 до 18:00 години в залі на вул. Старокозацькій, 24. Особливо запрошуємо парафіян, які є членами спільнот. Вхід вільний.

6. Нагадуємо, що участь у Службі Божій можлива за наявності засобів індивідуального захисту. Просимо дотримуватися дистанції між собою у 1,5 метри.

7. Дякуємо за вашу доброту, за найменшу допомогу і внесок в життя нашої парафії.