Душпастирські оголошення

VII НЕДІЛЯ ПАСХАЛЬНА

(21.05.2023)

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!!

1. На цьому тижні в літургії Церкви споминаємо:

в середу 24 травня – свято річниці освячення Базиліки св. Франциска Ассізького;

в п’ятницю 26 травня – спомин святого Філіпа Нері, пресвітера;

в наступну неділю 28 травня Урочистість Зіслання Святого Духа.  В цей день можна отримати повний відпуст за участь в публічному співі гімну: О Дух Сотворитель, прийди.Увага, важлива інформація! З наступної неділі, тобто від 29 травня не будемо звершувати ранішні Служби Божі о 9:00, крім суботи. Графік Євхаристій протягом тижня буде наступний: від понеділка по п’ятницю о 18:00,  у суботу о 9:00, у неділю без змін 10:00 і 18:00.

2. Запрошуємо на травневий молебень, присвячені Богородиці Діви Марії. Щоденно о 17:30, перед Службою Божою, молимося при виставлених Пресвятих Дарах в намірах миру та закінчення війни Лоретанською літанією до Пресвятої Діви Марії. В неділю – перед ранковою Службою Божою о 9:30.

3. Запрошуємо молодь, студентів та дорослих на КАТЕХЕ­ЗИ ПОГЛИБЛЕННЯ ВІРИ, котрі відбуваються щопонеділка та щочетверга о 19:00 в нашому храмі.

4. Дякуємо вам за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та за Вашу доброту і підтримку. Нехай Господь обдаровує Вас миром і добром.